16 listopada, 2022

Relaksujący koncert misami i gongami.

Relaksujący koncert misami i gongami.

Relaks w dźwiękach, to czas i przestrzeń przeznaczona na spotkanie ze sobą samym. Trochę jak w medytacji, trochę jak we śnie, trochę jak podczas masażu. Zakres doznań jest bardzo szeroki i zależy od indywidualnej kondycji. Ważne, żeby nie nastawiać się, żeby nie oczekiwać, raczej otworzyć się na doświadczanie i akceptację siebie takiego jakim się jest, swojego procesu. Pozwól sobie odpłynąć… Dźwięki pomagają się wyciszyć, nabrać trochę dystansu do czynników zewnętrznych, mają wspierać, harmonizować, niwelować blokady energetyczne. Wszystko to, na co jesteśmy gotowi. Warto podejść z intencją 🙂

Prowadzący :

Paweł Sasim (Pierwotna Baza/ Masa Misy/ Uderz w Bęben) – etnolog, podróżnik, bębniarz, instruktor gry na bębnach afrykańskich, lightworker, uczestnik i organizator wydarzeń kulturalnych i rozwojowych, miłośnik dźwięków i muzyki zafascynowany różnorodnością kulturową świata.

Jeśli czujecie, że macie ochotę na taką podróż w dźwiękach to może być to okazja do zrelaksowania i popłynięcia wgłąb wewnętrznego świata.
Zaproście swoich bliskich, może kogoś kto nigdy wcześniej nie miał okazji doświadczyć takiego wydarzenia.
Zadbajcie o swój komfort, ubierzcie się wygodnie, koncert odbywa się na leżąco.

Przed koncertem odbędzie się warsztat ”Stabilność i spokój”
https://www.studiojogi.szczecin.pl/warsztaty/

Miejsce: Szkoła Jogi Jurka Jaguckiego

19 listopada/sobota godz.18.00-19.30

Koszt: 50 zł

Kontakt:504 189 339

Pokaż mniej