Warsztaty

W codziennym, zabieganym życiu warsztaty są okazją do celebrowania swojego czasu, zatrzymania się i zagłębienia w to, co czuje i mówi nam nasze ciało. Jest to również szansa, by zrobić znaczne postępy w praktyce. Na warsztatach sesje z reguły są dłuższe, kolejne zajęcia następują w krótszych odstępach czasu i są możliwości, by omówić pewne zagadnienia dokładnie, przećwiczyć je i przepracować.

Warsztaty to inspirujący czas bycia razem, rozmów, poznawania się, zgłębiania i wymiany doświadczeń. W organizowaniu warsztatów i w prowadzeniu zajęć aspekt tworzenia się i budowania społeczności jest dla mnie niezwykle istotny, bo choć różnimy się wiekiem, doświadczeniem i bagażem życiowym, to łączy nas wspólna pasja i zainteresowanie jogą.

To właśnie warsztaty dają możliwość nawiązania silniejszych relacji i z jogą, i ze sobą.

Swoją formą i sposobem organizacji, warsztaty odpowiadają na różne potrzeby i możliwości uczestników.

Formy warsztatów

  • Warsztaty wyjazdowe, trwające z reguły kilka dni, są okazją do złapania dystansu i porzucenia na moment codzienności, do zrelaksowania się i zregenerowania sił, by stawić po powrocie na nowo czoła rzeczywistości.
  • Warsztaty stacjonarne, najczęściej weekendowe, to szansa na pogłębienie praktyki. W ich trakcie atmosfera wspólnej celebracji buduje się także w trakcie przerw, czy jedzonych razem posiłków, na które staramy się znaleźć przestrzeń i czas.
  • Warsztaty tematyczne poświęcone konkretnym zagadnieniom i miejscom w ciele, typu: barki i szyja, biodra; lub grupom asan np. pozycje stojące lub wygięcia do tyłu; dają okazję do szczegółowego przepracowania i lepszego rozumienia konkretnych miejsc w ciele.

Nadchodzące warsztaty:

11-12 listopada Warsztat z cyklu Joga i Rehabilitacja: Szyja

W listopadzie Joga ponownie spotka się z Reahabilitacją🧘🏋️‍♂️

11-12 listopada zapraszamy ze Zbyszkiem Podfigurnym na kolejny warsztat z cyklu Joga i Rehabilitacja.

Tym razem tematem będzie Szyja.

Podczas praktyki jogi pojawią się sekwencje pomagające wydłużyć, wzmocnić i uelastycznić odcinek szyjny kręgosłupa .

W trakcie sobotniego popołudniowego bloku Zbyszek przedstawi nam zagadnienie od strony anatomicznej, pokaże zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych, oraz odpowie na Wasze pytania. Będzie również czas na otrzymanie korekty postawy.

Plan warsztatu:

Sobota:

12.00-13.30-sesja asan przygotowujaca do pracy z szyją

13.30-15.00-wspólny lekki posiłek

15.00-17.30- Rehabilitacja/prowadzi Zbigniew Podfigurny/

Niedziela:

10.00-12.00-sesja asan i relaks dla szyi

Koszt: 280 zł/z posiłkiem/

MIejsce: Praktyka Z.Podfigurny

Gryfino ul.1 Maja 15 L

https://www.plazaklub.pl/

Pokaż mniej

Galeria warsztatów