Warsztaty

W codziennym, zabieganym życiu warsztaty są okazją do celebrowania swojego czasu, zatrzymania się i zagłębienia w to, co czuje i mówi nam nasze ciało. Jest to również szansa, by zrobić znaczne postępy w praktyce. Na warsztatach sesje z reguły są dłuższe, kolejne zajęcia następują w krótszych odstępach czasu i są możliwości, by omówić pewne zagadnienia dokładnie, przećwiczyć je i przepracować.

Warsztaty to inspirujący czas bycia razem, rozmów, poznawania się, zgłębiania i wymiany doświadczeń. W organizowaniu warsztatów i w prowadzeniu zajęć aspekt tworzenia się i budowania społeczności jest dla mnie niezwykle istotny, bo choć różnimy się wiekiem, doświadczeniem i bagażem życiowym, to łączy nas wspólna pasja i zainteresowanie jogą.

To właśnie warsztaty dają możliwość nawiązania silniejszych relacji i z jogą, i ze sobą.

Swoją formą i sposobem organizacji, warsztaty odpowiadają na różne potrzeby i możliwości uczestników.

Formy warsztatów

  • Warsztaty wyjazdowe, trwające z reguły kilka dni, są okazją do złapania dystansu i porzucenia na moment codzienności, do zrelaksowania się i zregenerowania sił, by stawić po powrocie na nowo czoła rzeczywistości.
  • Warsztaty stacjonarne, najczęściej weekendowe, to szansa na pogłębienie praktyki. W ich trakcie atmosfera wspólnej celebracji buduje się także w trakcie przerw, czy jedzonych razem posiłków, na które staramy się znaleźć przestrzeń i czas.
  • Warsztaty tematyczne poświęcone konkretnym zagadnieniom i miejscom w ciele, typu: barki i szyja, biodra; lub grupom asan np. pozycje stojące lub wygięcia do tyłu; dają okazję do szczegółowego przepracowania i lepszego rozumienia konkretnych miejsc w ciele.

Nadchodzące warsztaty:

19-21 maja Warsztat wyjazdowy do Dziwnowa

Koniec maja nad morzem to czas kiedy jest juz duża szansa na złapanie słońca, a jescze jesteśmy przed sezonem i plaze są puste.

To dobry czas na naładowanie baterii po zimie.

Sprzyjają temu spacery/ośrodek jest położony tuż przy plaży/, praktyka jogi ,wspólne posiłki i czas spędzony Razem, który przynosi wymianę i inspirację. W tym roku nasz majowy warsztat będzie domykał sezon który był poświęcony pracy z biodrami, mięśniami dna miednicy i ”budowaniu” stabilnego, wewnętrznego stelaża.

Plan warsztatu:

Piątek:

15.00-17.00 zakwaterowanie

17.00-19.00-sesja jogi

19.00-kolacja

Sobota:

9.00-11.00-sesja jogi

11.00-obiad

17.00-19.00-sesja jogi

19..00-kolacja

20.30-spotkanie w kręgu na sali lub na plaży /zależnie od pogody/

Niedziela:

8.30-spacer na plaży

9.00-11.00-sesja jogi

11.00 obiad

Plan może ulec nieznacznym zmianom /w zależności od pogody, jeśli będzie ciepło możemy zrobić jedną sesję na plaży

Mejsce :

Plaża Klub Dziwnów /plazaklub.pl/

ul.Kościelna 16

https://www.plazaklub.pl/

Koszt: 820 zł

Kontakt: 504 189 339

Pokaż mniej

Galeria warsztatów