Warsztaty

W codziennym, zabieganym życiu warsztaty są okazją do celebrowania swojego czasu, zatrzymania się i zagłębienia w to, co czuje i mówi nam nasze ciało. Jest to również szansa, by zrobić znaczne postępy w praktyce. Na warsztatach sesje z reguły są dłuższe, kolejne zajęcia następują w krótszych odstępach czasu i są możliwości, by omówić pewne zagadnienia dokładnie, przećwiczyć je i przepracować.

Warsztaty to inspirujący czas bycia razem, rozmów, poznawania się, zgłębiania i wymiany doświadczeń. W organizowaniu warsztatów i w prowadzeniu zajęć aspekt tworzenia się i budowania społeczności jest dla mnie niezwykle istotny, bo choć różnimy się wiekiem, doświadczeniem i bagażem życiowym, to łączy nas wspólna pasja i zainteresowanie jogą.

To właśnie warsztaty dają możliwość nawiązania silniejszych relacji i z jogą, i ze sobą.

Swoją formą i sposobem organizacji, warsztaty odpowiadają na różne potrzeby i możliwości uczestników.

Formy warsztatów

  • Warsztaty wyjazdowe, trwające z reguły kilka dni, są okazją do złapania dystansu i porzucenia na moment codzienności, do zrelaksowania się i zregenerowania sił, by stawić po powrocie na nowo czoła rzeczywistości.
  • Warsztaty stacjonarne, najczęściej weekendowe, to szansa na pogłębienie praktyki. W ich trakcie atmosfera wspólnej celebracji buduje się także w trakcie przerw, czy jedzonych razem posiłków, na które staramy się znaleźć przestrzeń i czas.
  • Warsztaty tematyczne poświęcone konkretnym zagadnieniom i miejscom w ciele, typu: barki i szyja, biodra; lub grupom asan np. pozycje stojące lub wygięcia do tyłu; dają okazję do szczegółowego przepracowania i lepszego rozumienia konkretnych miejsc w ciele.

Nadchodzące warsztaty:

6-9 czerwca Wyjazdowy warsztat dla kobiet w górach.

Tym razem zapraszam na wyjazdową wersję warsztatu dla kobiet.
Jest to okazja do wspólnego bycia Razem, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz do inspiracji.

Spotkamy się w nowym miejscu i w innych krajobrazach, bo w górach Karkonoszach.
Będziemy czerpać z przyrody, sycić oczy i duszę pięknymi widokami, dla chętnych będzie okazja aby wybrać się w góry, a wieczorami skorzystać z sauny i banii lub usiąść przy ognisku.
Program jogi będzie ukierunkowany na wzmocnienie i stabilizację centrum, pracę z mięśniami dna miednicy ,dużo wiedzy dotyczącej równowagi hormonalnej kobiet, oraz tego jak praktykować aby z wiekiem cały czas mieć energię i radość zycia:)

Ponieważ jedziemy na południe to tym razem warsztat będzie trwał od czwartku do niedzieli/ale będzie również opcja dla tych którzy mogą dotrzeć dopiero w piątek/

Plan warsztatu:
6 czerwca/czwartek/

-od 14.00 możliwość zakwaterowania
17.30-19.00 -sesja jogi
19.30-kolacja

7 i 8 czerwca/piątek i sobota/

8.30-10.30-sesja jogi
11.00-obiad
w ciągu dnia dla chętnych możliwość wyjścia w góry
17.30-19.00 -sesja jogi
19.30 kolacja
wieczorem czas na saunę lub ognisko

9 czerwca/niedziela/
8.30-10.30-sesja jogi
11.00-obiad

Plan warsztatu może ulec małym zmianom jeśli będziemy chciały wybrać się na dłuższą wędrówkę w góry, mieć więcej czasu na saunę-na miejscu wspólnie będziemy go modyfikować.

Miejsce:

Villa Sattva
ul. Michałowicka 13, Jagniątków k/Szklarskiej Poręby
http://www.villasattva.com/

Koszt:
1450 zł
1250zł/opcja od piątku/

Kontakt:
504 189 339

Zachęcamy do kontaktu

Przejdź do kontaktuZobacz lokalizacje zajęć

Pokaż mniej

Galeria warsztatów